Jak działamy?

 

Kontaktując się z nami telefonicznie lub e-mailem mogą Państwo zapytać o wstępną wycenę oferowanych przez nas produktów podając orientacyjne wymiary swoich okien.

Po uzyskaniu wstępnej wyceny mogą Państwo umówić się na dogodną godzinę, dzień i we wskazane miejsce. Zapoznani zostaną wtedy Państwo z pełną kolekcją naszych materiałów, a my dokonamy niezbędnych pomiarów. Możemy również doradzić najlepsze rozwiązania do osłony okien.  Tego samego dnia lub na następny dzień otrzymują Państwo szczegółową wycenę z montażem lub bez. Jeżeli nasza ostateczna oferta nie zostanie przez Państwo zaakceptowana, nie ponoszą Państwo z tego tytułu żadnych kosztów.

W momencie zaakceptowania przez Państwo naszej oferty staramy się, aby w jak najkrótszym i najbardziej wygodnym terminie dla klienta zostały dostarczone i zamontowane rolety, żaluzje, plisy, verticale czy też moskitiery.

Z racji takiej, iż nie posiadamy lokalu wystawowego, co wiąże się z niższymi kosztami możemy zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości.

Czerpiemy satysfakcję z tego, że oferowane przez nas rolety, żaluzje i plisy służą naszym klientom przez wiele lat.