Moskitiery na okna i drzwi

Doskonale sprawdzają się w letnie dni oraz wieczory, kiedy to owady są najbardziej dokuczliwe. Moskitiera na okno oraz drzwi to wyjątkowo proste rozwiązanie, które zabezpiecza przed wtargnięciem nieproszonych gości do wnętrza pomieszczenia.

Moskitiera na drzwi balkonowe czy też okno zbudowana jest z aluminiowej ramki oraz siatki z włókna szklanego, która jest szara lub czarna. Dzięki takiej budowie nawet najdrobniejsze owady nie są w stanie przedostać się do wnętrza pomieszczenia, co daje 100% ochronę przy jednoczesnym zapewnieniu swobodnego dopływu powietrza z zewnątrz. Często używane są w kuchniach, a także w pomieszczeniach, gdzie przebywają mają dzieci.

Rozwiązania proponowane przez naszą firmę to produkty wielokrotnego użytku. Łatwo je zdemontować, umyć pod prysznicem, a następnie zamontować ponownie.

Moskitiery idealnie sprawdzają się w letnie dni oraz wieczory, kiedy to owady są najbardziej dokuczliwe. Zbudowane są z aluminiowej ramki oraz siatki z włókna szklanego, która jest szara lub czarna. Dzięki takiej budowie, nawet najdrobniejsze owady nie są w stanie przedostać się do wnętrza pomieszczenia, co daje 100% ochronę. Moskitiery oferowane przez naszą firmę są wielokrotnego użytku. Łatwo ją zdemontować, umyć pod prysznicem, a następnie zamontować ponownie. Moskitiery bardzo często używane są w pomieszczeniach, gdzie przebywają małe dzieci. Moskitiery zapewniają swobodny dopływ powietrza do pomieszczenia.