O firmie

 

Firma ROLET istnieje na rynku od 2013 roku. Jest to firma jednoosobowa.

Nie posiadam sklepu wystawowego, dlatego też produkty, które oferuję mają atrakcyjną cenę.

Oferuję Państwu niezwykle bogaty wybór przesłon okiennych, takich jak: rolety wewnętrzne, żaluzje, verticale, moskitiery czy też plisy okienne. Wszystkie oferowane przeze mnie rolety, plisy, żaluzje, verticale i moskitiery posiadają wymagane atesty. Stawiam na materiały solidne, ale też dostępne w wielu ciekawych wzorach oraz wersjach kolorystycznych. Wszystko po to, by moje produkty służyły Państwu przez lata, nie tylko kontrolując dopływ światła w pomieszczeniu, ale i stanowiąc doskonałą ozdobę wnętrza.

Do każdego klienta przyjeżdżam indywidualnie. Podczas pomiarów prezentuję pełną gamę produktów, wszystkie dostępne materiały oraz profile. Na miejscu dokonuję bezpłatnej wyceny. Swoją pracę wykonuję na najwyższym poziomie, zachowując porządek w miejscu pracy.

Wiem jak połączyć funkcjonalność z niebanalnym designem. Doradzam jakie jest najlepsze rozwiązanie, aby wybrać odpowiednią przesłonę okienną w każdego rodzaju pomieszczeniach (mieszkania, domy, apartamenty, hotele, biurowce). Stawiam na poziom i jakość wykonywanych przeze mnie usług dając gwarancję na każdą dokonaną realizację. Na wszystkie produkty udzielam 2-letniej gwarancji

Zdobyte doświadczenie pozwala mi świadczyć usługi z zakresu sprzedaży, montażu i serwisu plis, rolet, verticali, moskitier oraz żaluzji.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług