Rolety rzymskie, wolnowiszące i dzień-noc

Zapewnią nie tylko kontrolowany dopływ światła do pomieszczenia, ale też prywatność w domu. Rolety stanowią również doskonałą ozdobę okna oraz dopełnienie aranżacji wnętrza zarówno w mieszkaniu, jak i biurze czy też obiektach użyteczności publicznej. Mając na uwadze różne upodobania oraz potrzeby klientów, przygotowaliśmy bogatą ofertę przesłon, które sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Proponujemy takie rozwiązania jak rolety wolnowiszące, kasetowe, rzymskie, dzień-noc, dachowe (system Dekolux) oraz Luisa. Wykonujemy je na wymiar w kolorach oraz wzorach wybranych przez klienta. Daje to gwarancję, że będą w 100% dopasowane do konkretnego okna, a także charakteru wnętrza. W razie wątpliwości służymy pomocą przy dokonaniu wyboru, zajmiemy się również montażem zakupionych u nas przesłon każdego typu.

 

Rolety Wolnowiszące

Wyjątkowo prosty montaż oraz szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że rolety wolnowiszące nieustannie cieszą się dużą popularnością. Dzięki nieskomplikowanej konstrukcji oraz możliwości wyboru z najróżniejszych odcieni warianty te można dopasować do każdego okna i wnętrza.


Rolety Kasetowe

Decydując się na rolety kasetowe nie tylko mamy pewność, że zbyt mocne słońce nie będzie zakłócało nam pracy i odpoczynku, ale także, że przesłony nie ulegną zabrudzeniu. Przed zabrudzeniami chroni je bowiem łatwa w montażu, wykonana z aluminium lub PCV kaseta.


Rolety Rzymskie

Jest to rozwiązanie idealne dla osób, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale także wyjątkową estetykę. Swoją oryginalność rolety rzymskie zawdzięczają przede wszystkim finezyjnemu sposobowi zwijania tkaniny. Dzięki temu oraz różnorodności kolorystycznej te produkty dobrze będą wyglądały zarówno w kuchni i salonie, jak również w biurze.


Rolety Dzień-Noc

Szukasz nowatorskiego sposobu aranżacji okien, który połączy w sobie cechy praktyczne i estetyczne? Nowoczesne produkty dzień-noc bazują na dwuwarstwowej tkaninie złożonej z pasów o różnej przepuszczalności światła. Regulowanie stopnia nasłonecznienia wnętrza nigdy nie było tak proste.


Rolety Dachowe

Rozwiązanie to jest dedykowane do każdego typu okien dachowych pod dowolnym kątem. Specjalny mechanizm sprawia, że rolety dachowe zawsze są naciągnięte, dzięki czemu nie tylko wyglądają estetycznie, ale również zawsze gwarantują pożądane przyciemnienie pomieszczenia.


Rolety Luisa

Montowane bezpośrednio na ścianie lub suficie modele Luisa przeznaczone są do pomieszczeń, w których pożądane jest całkowite i szczelne zakrycie wnęki okiennej. Dzięki swojemu rozmiarowi warianty te nie tylko sprawdzają się jako przysłony dużych szyb, ale również jako ekrany projektowe.