Verticale pionowe do biura

Cieszą się ogromną popularnością w biurach oraz różnego rodzaju placówkach użyteczności publicznej. Verticale, czyli żaluzje pionowe stosowane są bowiem przede wszystkim do osłaniania od promieni słonecznych większych powierzchni okiennych.

Prezentowane rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale i trwałe oraz wyjątkowo estetyczne. Szeroki wybór wersji kolorystycznych sprawia, że żaluzje pionowe verticale sprawdzą się we wszelkiego rodzaju wnętrzach urządzonych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Tego typu rolety biurowe są łatwe w czyszczeniu, a ich niewątpliwym atutem jest możliwość regulacji kierunku oraz ilości przenikającego do wnętrza światła. Zastosowanie aluminiowej szyny gwarantuje trwałość, a atestowane, higieniczne tworzywa i bogate wzornictwo zapewniają estetyczny wygląd.

Verticale, czyli żaluzje pionowe stosowane są głównie do osłaniania od promieni słonecznych większych powierzchni okiennych, np.: biur, placówek użyteczności publicznej. Zastosowanie aluminiowej szyny gwarantuje trwałość, a atestowane higienicznie tworzywa i bogate wzornictwo zapewniają estetyczny wygląd. Są łatwe w czyszczeniu. Atutem verticali jest możliwość regulacji kierunku i ilości wpadającego światła.