Żaluzje drewniane, bambusowe i aluminiowe

Klasyczne, cieszące się od lat niegasnącą popularnością żaluzje aluminiowe, a może nieco bardziej eleganckie żaluzje drewniane lub bambusowe? W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju przesłony okienne dla osób ceniących sobie proste, funkcjonalne, a przy tym wyjątkowo estetyczne oraz trwałe rozwiązania.

Modele bambusowe i drewniane stanowią doskonałe połączenie użyteczności z modnym designem. Pozwolą nie tylko na kontrolę światła wpadającego z zewnątrz, ale też dopełnią aranżację wnętrza. Dla zwolenników prostych i klasycznych rozwiązań mamy natomiast bogaty wybór modeli aluminiowych. Wszystkie produkty wykonywane są na wymiar, co daje pewność, że będą pasować do każdego okna czy też drzwi balkonowych bądź tarasowych. Przesłony są ponadto dostępne w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru.

 

Żaluzje Drewniane 25mm

Wykonane z lameli o szerokości 25 mm żaluzje drewniane stworzone są do wnętrz, w których ceni się wysoką estetykę oraz maksymalną funkcjonalność. Brak prześwitów oraz możliwość ustawienia lameli pod różnymi kątami sprawiają, że pomieszczenie zawsze będzie zacienione tak, jak chcesz.


Żaluzje Drewniane 50mm

Warianty o szerokości 50 mm stosować można nie tylko w oknach, ale również w drzwiach balkonowych czy tarasowych. Zamontowanie ich we wnękach okiennych oraz drzwiowych sprawi, że nie tylko ograniczysz nasłonecznienie pomieszczenia, ale także stworzysz elegancki i spójny wystrój.


Żaluzje Bambusowe

Modele bambusowe będą dobrym rozwiązaniem przede wszystkim w pomieszczeniach, w których panuje bardzo duża wilgotność, czyli np. pływalniach i łazienkach. Poza odpornością na wilgoć charakteryzują się one małym rozmiarem oraz eleganckim wyglądem.


Żaluzje Aluminiowe 16mm

Chociaż na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnego rodzaju przesłon okiennych, żaluzje aluminiowe nadal cieszą się dużą popularnością. Ich niewątpliwą zaletą jest nie tylko uniwersalny wygląd, ale także fakt, że można dopasować je do okien o różnej szerokości, nawet 16 mm.


Żaluzje Aluminiowe 25mm

Z obsługiwanymi za pomocą sznurka i pokrętła żaluzjami aluminiowymi możemy spotkać się zarówno w domach i mieszkaniach, jak również biurach i budynkach firmowych. Do ich zalet należy prosta obsługa, lekkość oraz dostępność w różnych kolorach, dzięki czemu łatwo znaleźć produkt odpowiedni do naszego wnętrza.